دانلود از جار مووی نیم بها و نصف حجم برای شما محاسبه می شود.
جستجوی پیشرفته

نتايج جستجو : مهران احمدی

دانلود سریال بی گناه

خرید قانونی
دانلود سریال بی گناه

دانلود سریال بی گناه با کیفیت عالی

 

دانلود سریال ایرانی بی گناه به کارگردانی مهران احمدی

 

دانلود سریال بی گناه با بازی محسن کیایی از جار مووی

قسمت پنجم اضافه شد

خلاصه داستان : داستان سریال بی گناه بهمن مردانی برای کشف راز آنچه بیست و پنج سال قبل باعث فرار او به خارج از کشور شده بود به ایران باز می گردد ، خانواده رشید فرشباف استاد مشهور طراحی فرش را در موقعیت تازه ای قرار می دهد

دانلود فیلم بی صدا حلزون

خرید قانونی
دانلود فیلم بی صدا حلزون

خلاصه داستان : فیلم بی صدا حلزون روایت مادری کم‌شنوا است که علی‌رغم مخالفت همسر سابقش که او هم ناشنوا است، سعی دارد برای فرزندش عمل کاشت حلزون انجام دهد تا او بتواند به مدرسه کودکان عادی برود و آینده‌ای متفاوت داشته باشد.

دانلود فیلم لیپار

خرید قانونی
دانلود فیلم لیپار

خلاصه داستان : فیلم لیپار داستانی درام و اجتماعی دارد. داستان این فیلم به قلم حسین ریگی و حسام فرهمندجو به رشته تحریر در آمده است. کارگردانی این فیلم بر عهده حسین ریگی است. لیپار واژه ای بلوچی است. این لغت به معنی جایی است که رودخانه و دریا به همدیگر متصل می شوند. در خلاصه ای از این فیلم آمده است : می‌خوام قبل از مرگم یک بار دیگه همه فیلم‌هایی که دوست دارم رو ببینم. این فیلم درامی عاشقانه است که در سیستان و بلوچستان اتفاق می افتد. لیپار روایتی متفاوت از زندگی مردم آن اقلیم را به تصویر می کشد.

دانلود فیلم من می ترسم

خرید قانونی
دانلود فیلم من می ترسم

خلاصه داستان : “من می ترسم” ماجرای تقابل دو مرد که یکی در موضع قدرت است و دیگری در موضع ضعف، را نشان می دهد که اتفاقی باعث می‌شود که جای این دو با هم عوض شود و … همچنین در خلاصه داستان این فیلم آمده است که: “بديش اينه من وسط کلی شک ام که می خوام برم یا نه…ولی بدترش اینه که صدبرابرش مطمئنم نمی تونم بمونم.”

دانلود فیلم سگ بند

خرید قانونی
دانلود فیلم سگ بند

دانلود فیلم سگ بند بدون سانسور

 

دانلود فیلم ایرانی سگ بند رایگان بازی بهرام افشاری

 

دانلود فیلم سگ بند با لینک مستقیم

خلاصه داستان : در خلاصه داستان این فیلم سینمایی آمده است: هیچ وقت گول اسم و ظاهر آدمها رو نخورید؛ لشکر هیتلر با اون عظمت، اسمش نازی بود و لی هنوز خلاصه کاملی از این فیلم منتشر نشده و به محض انتشار قرار خواهد گرفت و …

دانلود فیلم روز ششم

خرید قانونی
دانلود فیلم روز ششم

دانلود فیلم روز ششم کامل با کیفیت عالی

 

دانلود فیلم ایرانی روز ششم با بازی مصطفی زمانی

 

دانلود فیلم روز ششم با لینک مستقیم از جار مووی

خلاصه داستان : فیلم روز ششم داستان درباره یک زندانی به نام احمد که تنها پنج روز فرصت دارد جواب چند معما را پیدا کند تا بتواند زنده بماند، بخشی از اتفاق‌ها در گذشته رخ داده که بدون روشن شدن آنها برای مشکل‌های امروز جوابی پیدا نخواهد کرد احمد اگر موفق نشود روز ششم کشته می‌شود.